خرید بک لینک شرکت نرم افزار عارف رایانه

تبلیغات متنی

نرم افزار ارسال ایمیل های گروهی با Advanced Emailer 6.5

11957 ۰۵ فروردین ۱۳۹۴ ابزار اینترنتی خانه » ابزار اینترنتی » نرم افزار ارسال ایمیل های گروهی با Advanced Emailer 6.5 acadmin

ایمیل های گروهی و تبلیغاتی با Advanced Emailer 6.5

دانلود نرم افزار ارسال ایمیل های گروهی و تبلیغاتی با Advanced Emailer 6.5

advanced_emailer

با استفاده از Advanced Emailer این امکان را خواهید داشت که به صورت گروهی ایمیل ارسال کنید. این نرم افزار کاربردی با شما اجازه می دهد که بتوانید ایمیل های تبلیغاتی به صورت یک جا ارسال کنید.

 یکی از روش های نوین تبلیغاتی ارسال ایمیل به تعداد زیاد می باشد که باعث جلب توجه عموم می شود. اگر شما مایل هستید که متن نامه های خود را به یک لیست بزرگ از مشتریان و یا دوستانتان ارسال کنید ما به شما Advanced Emailer را به شما پیشنهاد می دهیم. SWREG که سازنده این نرم افزار می باشد به شما این امکان را داده است که بتوانید به صورتی آسان و سریع تعداد زیادی ایمیل ارسال کنید. پس با استفاده از این نرم افزار به راحتی می توانید کاربران زیاد دیگر را از محصولات خود، رخداد های روز و… آگاه سازید. Email ارسالی شما می تواند به صورت یک متن ساده و یا حتی یک فایل HTML کامل با تصاویر و …. باشد !

جلوگیری از فرستادن یک Email به صورت تکراری و ارسال زمان بندی شده از ویژگی های دیگر این نرم افزار قدرتمند است . برای مثال قادر به ارسال روزانه ی خود به خود سر ساعت معین آن اخبار و یا ارسال هفتگی و ماهانه ی اخبار شماست .


# # # # # # # # # # #

نظرات