خرید بک لینک شرکت نرم افزار عارف رایانه

تبلیغات متنی

دانلود مرورگر سریع و قدرتمند Torch Browser 33.0.0.6907

2942 ۰۷ خرداد ۱۳۹۳ ابزار اینترنتی , مرورگر وب , نرم افزار خانه » ابزار اینترنتی » دانلود مرورگر سریع و قدرتمند Torch Browser 33.0.0.6907 acadmin

دانلود مرورگر سریع و قدرتمند Torch Browser 33.0.0.6907

دانلود مرورگر سریع و قدرتمند Torch Browser 33.0.0.6907

Torch Browser نام مرورگری بر پایه کروم می باشد اگر شما هم جزء افرادی هستید که میخواهید به اینترنت وارد شوید و به دنبال فیلم و فایل های چندرسانه ای بگردید این مرورگر را از دست ندهید زیرا این مرورگر طراحی شده برای افراد این چنینی است. شاید که شما بعد از دریافت و نصب این مرورگر و بازکردن مرورگر یک دفعه تعجب کنید ولی مرورگر Torch Browser در شکل ظاهری برای شما آشنا خواهد بود. در این نرم افزار شما شاهد قابلیت های جدید و عالی خواهید بود در این نرم افزار شما می توانید به اکانت فیسبوک و تویتر خود به راحتی دسترسی پیدا کنید در این نرم افزار می توانید با قابلیت دانلود کننده فایل های مالتی مدیا آشنا شوید.

Torch Browser قابلیت بسیار جالبی دارد این قابلیت این است که شما می توانید فقط با یک کلیک به آسانی از سایت هایی که فیلم ها را به اشتراک گذاشته اند دریافت کنید اما ویژگی که این نرم افزار را برابر با چندین نرم افزار می داند این است که مرورگر Torch Browser از فایل های تورنت پشتیبانی می کند و بدون نیاز به برنامه های اضافی، تورنت را اجرا و دانلود می کند. شما می توانید همکنون این مرورگر کاربردی را از سایت محبوب دانلود ۹۸ بقه صورت رایگان و با لینک مستقیم دریافت کنید.

مرورگر سریع و قدرتمند Torch Browser 33.0.0.6907

برخی از ویژگی های این مرورگر:

* رابط کاربری بسیار ساده

* دارای قابلیت های فراوان

* قابلیت دانلود سریع فیلم از سایت ها فقط با یک کلیک

* امکان اجرای فایل های تورنت و دانلود آن ها

* و…


# # # # # # # # # # #

نظرات