خرید بک لینک شرکت نرم افزار عارف رایانه

تبلیغات متنی

دانلود تبدیل لپ تاپ به مودم وایرلس – Connectify Pro 3.7.0.25374

483 ۱۸ بهمن ۱۳۹۲ ابزار اینترنتی , نرم افزار خانه » ابزار اینترنتی » دانلود تبدیل لپ تاپ به مودم وایرلس – Connectify Pro 3.7.0.25374 acadmin

تبدیل لپ تاپ به مودم وایرلس


دانلود  تبدیل لپ تاپ به مودم وایرلس

شاید شما هم به فکر خرید یک مودم وایرلس باشید و از این اینترنت راضی نیستید چون می خواهید به گوشی هم از طریق وای فای متصل شوید ولی مودم وایرلس در اختیار ندارید. Connectify Pro یک نرم افزار محبوب است که کار شما را آسان تر کرده، با این نرم افزار دیگر لازم به خرید مودم وایرلس نیست و با همان اینترنتی که لپ تاپ شما استفاده می کند مثلا ADSL می توان امواج اینترنت را پخش کرد و لپ تاپ های مجاور یا حتی گوشی که سیستم وای فای روی آن نصب باشد امواج را دریافت می کنند و از اینترنت شما استفاده می کنند. با این نرم افزار لپ تاپ شما تبدیل به مودم وایرلس خواهد شد و دیگر لازم به خرید مودم وایرلس نیست  این نرم افزار تست شده و از صحت کامل برخوردار است و همراه خود داری کرک می باشد و فقط در لپ تاپ عمل می کند.شما با دانلود این نرم افزار از سایت محبوب دانلود ۹۸ به صورت رایگان می توانید اینترنتی بی سیم همراه خود داشته باشید.

 

نرم افزار تبدیل لپ تاپ به مودم وایرلس – Connectify Pro

کارکرد این نرم افزار بسیار آسان است و هیچ نیازی به آموزش نیست ،شما نرم افزار را کرک کنید سپس وارد برنامه شوید،محیط این نرم افزار انقدر ساده است که نیازی به آموزش ندارد.

 


# # # # # # # # # # # # # #

نظرات

سعید ؛ (۱۳۹۲/۱۱/۱۹)

سلام عالیه ممنون با تشکر

محدثه ؛ (۱۳۹۲/۱۱/۱۹)

سلام خوب بود با تشکر

مهدی ؛ (۱۳۹۲/۱۱/۲۲)

سلام ممنون قشنگ و جالب بود